POGRZEB - Parafia NMP Kiełczów

POGRZEB

POGRZEB KATOLICKI

W celu zgłoszenia pogrzebu, do kancelarii dzwonimy pod nr 607 144 868 bez względu na dni przyjmowania. Telefonicznie ustalamy datę pogrzebu i godzinę. Dokumenty spisujemy po umówieniu się indywidualnie z pracownikiem kancelarii parafialnej.

Niezbędne dokumenty:
  • Akt zgonu
  • Karta zgonu
  • Zaświadczenie o udzieleniu sakramentu chorych i wiatyku.

Kiedy tracimy kogoś bliskiego, nie obwiniajmy Boga za to, że utraciliśmy tych których kochamy. Nie odwracajmy się od Niego, bo On nadal nas bardzo kocha.
Takie jest życie, każdy z nas niesie swój krzyż i nasza droga ma swój początek i koniec.
To trudne do pojęcia i ciężkie dla tych, którzy pozostają ale tak musi być, nasze cierpienie jest cierpieniem Maryi, cierpieniem Boga który ofiarował Swego Syna aby nas zbawić - tak samo i my cierpimy - Pan Bóg pozwala nam poczuć to samo co On czuje - ale zrobił dla nas o wiele więcej niż my dla Niego.
Ania Kaniewska