SCHOLA MACIEJKI - Parafia NMP Kiełczów

SCHOLA MACIEJKI

Schola dziecięca „Maciejki”

„W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego”.  To jest pierwsze i najważniejsze zdanie, którym rozpoczynamy naszą każdą próbę.
Później po kilku ćwiczeniach oddechu, dykcji  i porządnym rozgrzaniu głosu przystępujemy do głównej części – śpiewu.

Święta Cecylia na pewno kocha nas i czuwa, bo idzie nam to coraz lepiej.
Wierzymy, że czuwa nad nami też nasza + Natalia, która w wieku 18 lat (13.08.2021 r. ) odeszła do Pana - prowadziła scholę Maciejki przez 5 lat. była Scholistą w scholi Maciejki od 2010 r. czyli od czasu jej powstania.

Wiek: dzieci klas szkoły podstawowej i młodzież licealna

Osoba prowadząca scholkę „Maciejki” -  Patrycja Kaniewska
gitara - Łukasz Rudkiewicz
pianino - Rafał Zapiór

Opiekun grupy Anna Kaniewska - pracownik kancelarfii parafialnej
Spotykamy się w każdą  środę od godz. 18.30 do 19.30 w okresie covid-u 19 próby odbywają się on line

Niedzielna próba przed Mszą Świętą – 11:00

Serdecznie zapraszamy!

UWAGA!!!!
A OTO GARŚĆ PODSTAWOWYCH INFORMACJI
CZYLI
JAK STARAMY SIĘ DZIAŁAĆ W NASZEJ ŚPIEWAJĄCEJ WSPÓLNOCIE

Informacja organizacyjna :

W celu poszukiwania informacji warto wiedzieć, do kogo się zwrócić i w jakiej sprawie, tak więc:

I. Opiekun grupy Anna Kaniewska - pracownik kancelarii parafialnej (odpowiedzialna za zapisy uczestników i wszelką dokumentację, za organizację eventów i pozyskiwanie sponsorów i prowadzenie wszelkich spraw organizacyjnych i finansowych) – tel. 607 144 868

II. Nabór do Scholi Maciejki odbywa się tylko w czerwcu przez pierwsze dwa tygodnie. Rodzic podpisuje regulamin, a każdy uczestnik otrzymuje zestaw scholisty. Scholista zaczyna śpiewać z nami od września.

III. Wiek:
• dzieci od 1 kl. szkoły podstawowej
• młodzież licealna

IV. Kontaktujemy się poprzez Messenger – nasza grupa nazywa się „Schola Maciejki”, gdzie wysyłamy wszystkie ważne informacje.
• Jeśli chcecie mieć stały kontakt, prosimy o wysłanie prośby o dołączenie do grupy.
• Na tej grupie prowadzimy też próby on-line (wysyłamy przed każdą niedzielą piosenki, które należy przećwiczyć zamiast środowej próby zawieszonej przez covid-19).