Łukasz Nowakowski - kiełczów

Katecheza > Nasi Katecheci

Pan Łukasz Nowakowski:

Mgr Łukasz Nowakowski
Nauczyciel Katechezy w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie.
Urodził się w Dzierżoniowie. W 2004 r. ukończył II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie. W 2013r. broniąc pracę magisterską z zakresu Teologii biblijnej ukończył Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu. Pracował jako katecheta w parafii rzymsko-katolickiej pw. Najświętszej Maryi Matki Kościoła w Dzierżoniowie nauczając w Szkole Podstawowej nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej. W 2014r. rozpoczął studia doktorancko-licencjackie z zakresu Teologii systematycznej na PWT we Wrocławiu. A od października podjął studia magisterskie z filozofii w trybie stacjonarnym na PWT we Wrocławiu.
W szkole prowadzi Szkolne Dziecięce Koło Misyjne. Jego mottem jest „ Aby we wszystkim Bóg był uwielbiony.”