Małgorzata Młotek - kiełczów

Katecheza > Nasi Katecheci

Mgr Małgorzata Młotek Nauczyciel Katechezy w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie;
Urodziła się w Strzelcach Opolskich, gdzie mieszkała przez 24 lata. Tam przyjęła wszystkie sakramenty święte. W 1989 r. rozpoczęła pracę pedagogiczną. Po przyjęciu sakramentu małżeństwa w 1992 r. przeprowadziła się do Kiełczowa. Od 01.09.1992 r. rozpoczęła pracę katechety w naszej parafii. Równocześnie rozpoczęła studia na Papieskim Fakultecie Teologicznym we Wrocławiu gdzie po ich ukończeniu otrzymała tytuł magistra teologii. W 2000 r. rozpoczęła Dwuletnie Podyplomowe Studia Nauk o Rodzinie we Wrocławiu na PWT. Jest matką trójki dzieci. Uczy katechezy w klasach młodszych. Jest członkiem zarządu Parafialnego Zespołu Caritas i pełni  funkcję sekretarza. Prowadzi również Szkolne Koło Caritas. Jest członkiem Rady Parafialnej. Jej przesłaniem katechety jest „być dobrą dla ludzi”