Parafialne Koło Rowerowe - kiełczów

Wspólnoty

Parafialne Koło Rowerowe powstało przy naszej parafii z inicjatywy pana Wojtka Maciąga - sołtysa miejscowości Wilczyce.

W związku z powyższym pierwsza pielgrzymka rowerowa odbyła się 14 października (w sobotę) do Trzebnicy. Zachęcamy wszystkich chętnych parafian, w szczególności również młodzież od 7 klasy  wzwyż do udziału w kolejnych naszych wyprawach. W listopadzie 18.11.2017 jedziemy do św. Katarzyny.

Aktualne informacje:

Zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe w dniu 3.11.2017 r. (w piątek) o godz. 19.00 w salce parafialnej. W tym dniu omówimy również planowany na 18 listopada  rajd parafialnego Koła rowerowego do Świeżej Katarzyny.

To już było ...

Nasza Pierwsza Rowerowa piegrzymka do Trzebnicy :-)

Cel osiągnięty, worek modlitw w postaci intencji za parafian i indywidualnych dostarczony :-)

W dniu 14 października odbyła się I pielgrzymka Parafialnego Koła Rowerowego do Trzebnicy. Nasza modlitwa na rowerach nie odbyłaby się bez osób, które wsparły inicjatywę. Zwykli ludzie, którzy sami bezinteresownie postanowili wspierać nasze Parafialne Koło Rowerowe: Dlatego też dziękujemy:

Pani Katarzynie Witczak z Wilczyc za pomoc w doborze i projekcie kamizelek.
Pani Marcie Witczak z Kiełczowa za bezpłatne sporządzenie loga naszego koła.
Pani Ani Kaniewskiej i Panu Tomaszowi Wołyniec
za pomoc w organizacji pielgrzymki. Księdzu proboszczowi i Kamilowi za modlitwę w drodze i asystę busami.
Panu Mateuszowi Kaniewskiemu za zatrzymywanie ruchu i dbanie o nasze bezpieczeństwo.

Dziękujemy za zaangażowanie sołtysów naszej parafii:

Pani Marzenie Dzięgała pani sołtys Kiełczówka za ufundowanie słodkich bułek, które wzmacniały naszych rowerzystów. Pani Renacie Szrek pani sołtys z Piecowic za ufundowanie wody mineralnej
Panu Józefowi Wantrychowi
sołtysowi Kiełczowa za dobre słowo
Panu Wojciechowi Maciąga
sołtysowi Wilczyc za sporządzenie i ufundowanie ubezpieczenia, za pomysł i motywację do pielgrzymki, za opracowanie mapki i całe zaangażowanie w inicjatywę budowania wspólnoty rowerowej w naszej parafii.

Na koniec dziękujemy całej 10-tce, pielgrzymów, która wioząc na rowerze swoje i powierzone intencje, dojechała bez szwanku do Trzebnicy i z powrotem. Ze względu na spadające łańcuchy, przebitą dentkę uważamy pielgrzymkę za zaliczona.

Już wkrótce spotkanie popielgrzymkowe, na które serdecznie zapraszamy.
Kolejny rajd parafialnego Koła rowerowego planujemy na dzień 18 listopada do Świeżej Katarzyny. Szczegóły wkrótce.