Skrzynka intencji - kiełczów

Skrzynka Intencji

Z Ewangelii wg św. Łukasza 11,9-13:
„I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą”.
Jeśli pragniesz przedstawić swoje prośby, dziękczynienia Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą.
Tu możesz prosić o modlitwę oraz znaleźć pomoc w modlitwie.
Twoja intencja będzie udostępniona osobom
grupom modlitewnym z naszej parafii, które pragną modlić się za innych. O szczegóły proszę zapytać w kancelarii parafialnej.