Mateusz Kaniewski - kiełczów

Katecheza > Nasi Katecheci

Mgr Mateusz Kaniewski - Nauczyciel Katechezy

Mateusz Kaniewski ur. 29 stycznia 1990r. w Oleśnicy. Mieszkaniec Kiełczowa od urodzenia.
Szkołę Podstawową ukończył w Kiełczowie, uczęszczał do Publicznego Gimnazjum w Wilczycach. Ukończył XVI Liceum Ogólnokształcące przy Lotniczych Zakładach Naukowych we Wrocławiu.
W roku 2013 rozpoczął studia teologiczne na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, które ukończył, oraz uzyskał tytuł magistra w zakresie teologii duchowości w roku 2018.
Mateusz Kaniewski rozpoczął pracę jako nauczyciel katechezy w Szkole Podstawowej im. W. Chotomskiej w Kiełczowie od lutego 2019 roku. Ponadto w naszej parafii Mateusz Kaniewski pełni funkcję zakrystianina i nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej. Razem z ks. Adamem jest opiekunem Liturgicznej Służby Ołtarza.