ważne informacje - kiełczów

Bierzmowanie

NIEZBĘDNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO PRZYJĘCIA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

___________________

W dniu 11.10.2020 r. o godz. 19.00 odbło się I zebranie kandydatów do bierzmowania

Z uwagi na sytuację związaną z Covid 19,
termin złożenia dokumentów zostaje przesunięty na koniec marca 2021 !!!

DOKUMENTY DO DOSTARCZENIA W NIEPRZEKRACZALNYCH TERMINACH:

1. WYCIĄG Z AKTU CHRZTU - Jeżeli chrzest odbył się w innej parafii niż parafia pw. NMP Różańcowej w Kiełczowie, należy dostarczyć WYCIĄG Z AKTU CHRZTU z parafii, w której odbył się chrzest. Potwierdzenie chrztu jest warunkiem koniecznym do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

2. ZGŁOSZENIE KANDYDA DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

3. ZGODA Z PARAFII MIEJSCA ZAMIESZKANIA - Jeżeli zgłaszający się do Sakramentu Bierzmowania jest spoza parafii pw. NMP Różańcowej (tzn. jeśli nie mieszka na terenie naszej parafii), to niezbędne jest dostarczenie z własnej parafii miejsca zamieszkania ZGODY KS. PROBOSZCZA NA PRZYJĘCIE SAKRAMNETU W PARAFII PW. NMP Różańcowej w Kiełczowie.

4. zaświadczenie od katechety (dotyczy Kandydatów z wrołąwskich szkół) o tym, że kandydat uczestniczy w zajęciach katechezy i realizuje wymagany materiał

Jeżeli chodzi o katechizm, na razie oczekamy cierpliwie na wytyczne. Otrzymacie wkrótce wszystkie szczegółowe informacje.

UWAGA!!!

1. wszystkie dokumenty proszę dostarczyć katechetom, którzy uczą Was w szkole w Kiełczowie
2. Jeżeli Kandydat uczy się we wrocławskiej szkole, jest naszym parafianinem, przynosi dokumenty do kancelarii parafialnej.
3. zaliczenie katechizmu odbywa się u swjego katechety
4. Kandydaci ze szkół wrocławskich zaliczają katechizm w kancelarii parafialnej