Aktualności - kiełczów

Informacje parafialne

komunia św. i bierzmowanie :

• Z uwagi na obecną sytuację związaną z covid-19 Termin dostarczenia wszystkich wymaganych dokumentów do I Komunii św. i do Bierzmowania zostaje przesunięty do końca marca 2021 r.

• Szczegółowe informacje będą w najbliższym czasie umieszczone w zakładkach Bierzmowanie i I Komunia św. prosimy o bieżące odwiedzanie naszej strony aby zapoznać się z informacjami.

KANCELARIA PARAFIALNA !!!

W związku z obecną sytuacją zagrożenia jakie niesie epidemia, NADAL wszelkie sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać jedynie telefonicznie kontaktując się bezpośrednio pod nr komórkowym 607 144 868.
Wszystkie sprawy załatwiamy na bieżąco tyko w innej formie. Prosimy dzwonić w godzinach kancelaryjnych od 18:30 do 19:30 od poniedziałku do środy.

W sytuacjach nadzwyczajnych, po uprzednim umówieniu, zgłaszamy się osobiście. DO kancelarii z uwagi na małe pomieszczenie prosimy wchodzić pojedynczo.